Vybavení chalupy:

Kapacita: max. 8 osob
Mapa - Chalupa OboraVybavení:
1x ložnice s klenutým francouzským dvoudveřovým oknem - 2 lůžka + 1x dětská postýlka
1x obýv. pokoj - sedací souprava, barevná televize + satelit + DVD, rádio s CD
1x podkroví - hala + velký pokoj - 2 lůžka + 2 dvulůžkové ložnice (1 průchozí)
1x kuchyně s jídelnou - sklokeramická varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kuchyňská linka, veškeré nádobí pro vlastní stravování, lednice, kávovar, toustovač. Koupelna - studená i teplá voda ( sprch. kout a umyvadlo ), aut. pračka- WC.

Vytápění - elektrické, krbová kamna na dřevo

Parkování - 1x na uzavřeném dvoře, 1x ve stodole

Zahrada - s kamennou zdí dokola, soukromí - venkovní gril s motorkem a ekoroštem, pískoviště, zahradní nábytek, slunečník

Rybaření - na řece Otavě a Vltavě (přehrada Orlík). V objektu k dispozici mrazák 75L na ryby. Informace o povolenkách pro celé JČ pro členy rybářského svazu i nečleny bez rybářského lístku obdržíte při rezervaci pobytu.

Výlety - Písek, Strakonice, Blatná - zámek, Orlík - zámek, Zvíkov - hrad, Březnice - zámek, přehrada Orlík, Vráž u Písku - lázně, Koupání v místním rybníku nebo Orlík - přehrada - 15 km, krytý bazén a koupaliště v Písku - 18 km, Nákup 2,5 km, restaurace 4 km.

Příjezd z Prahy po silnici I. třídy č. 4 (Strakonická) směr Čimelice, po 6 km odbočit směr Cerhonice -Obora - vzdálenost z Prahy cca 90 km.